محل تبلیغات شما

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام ایرانیان عزیز

بعد چند دهه فعالیت در ضمینه انتقالات ارزی در خارج از کشور و انجام انواع سویفت ها تراکنش های مالی بین کشورها ارائه اسناد اعتباری بین کشور ها به این نتیجه رسیدم که تجارب خود را در این ضمیمنه در یک وب لایگی در اختیار دوستان و هم وطنان ایرانی خود قرار دهم رسیدن به این نتیجه به این سبب بوده که هر چند از گاهی دوستان از ایران با بنده تماس میگیرند و مدارکی می فرستند که به کل تقلبی است و باعث ضرر و زیان بسیار عظیم زمانی و مالی برای عزیزان من می شود تحریم ها و عقب مانده بودن سیستم بانکی در ایران و نداشتن مدیرانی بانکی با اطلاعات بالا بانیک و نیز نداشت تحصیل کرده در رشته بانکداری باعث این عقب ماندگی در ضمینه روابط بانکی بین الماللی شده است

از شما عزیزان در ابتدا از دو چیز عذر خواهی میکنم

- متاسفانه به علت مهاجرت نوشتار فارسی من دچار ایراد متنی و گفتاری است

- من تجارب خود را نوشته و تجارب من شاید در گذر زمان با توجه به تغییرات قوانین ممکن است اشتباه باشد

- بیشتر مطالب از سوالاتی است که تلفنی ایمیل و یا در این وب لاگ بیان شده و تصادفی می باشد و اگر مطلبی می خواهید برای اینجانب ایمیل istgubre@gmail کرده و من بعد از تحقیق خودمت شما خواهم نوشت

ارسال پول از طریق سرور ای پی ای پی و یا ای دی

شارژ کارت اعتباری و یا نقدی به روش اسکرین سیاه برای اعمال در انواع دستگاههای پوز انلاین و آفلاین

جهت اطلاع ایرانیان عزیز

تجارب ,بانکی ,ها ,عزیزان ,کشور ,مالی ,به این ,این نتیجه ,تجارب خود ,خود را ,در ضمینه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Fantacypaint